Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Trondheim |
Sist sett: |
I dag i 08:45 |
I dag: |
01:39 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Snakk: |
Engelsk, Tysk |
Tjenester: |
Naken Draenai,Lyx dansk,Girl Friend Experience - (GFE),Masturbation Show,Sæd i munnen,Neon skjørt,Tranny Earth,Sex Toys,Porn Star Experience (PSE),Utendørs sex,Striptease / Lapdance,Teenies Creampie |
Piercinger: |
Nei |
Tatoo: |
Ja |
Parkering: |
Ja |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Drikke levert: |
Nei |
Om Meg
Jeg er Tala og jeg er klar til å servere og tilfredsstille. Jeg lukter så godt som jeg smaker.
Personal info & Bio
Høyde: |
168 cm / 5'6'' |
Vekt: |
69 kg / 152 lbs |
Alder: |
28 yrs |
Favoritt sitat: |
bare gjør det |
Nasjonalitet: |
Sør korea |
Preferanser: |
I seeking for a man |
Bryst: |
DD |
Undertøy: |
Craft |
Parfymer: |
Valor |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
100 eur |
|
1 time |
240 eur |
|
Plus time |
150 eur |
170 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
700 eur |
|
24 timer |
1100 eur |
|
Jeg er en veldig morsom jente, ukomplisert, jeg elsker tatoveringer, sterk sex, elektronisk musikk, jeg liker å gå ut ... Og tilbringe lystens øyeblikk .. Be om tatoveringen på brystene mine .. Jeg er bare en veldig omgjengelig fyr med en gsoh som leter etter god ren moro i melbourne, vil reise, jeg er en frisk, sunn, sunn mann som ønsker å koble seg opp med lignende typer og oppdage hvor øyeblikket og kjemikken kan.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Nei, vennligst ikke send ham beskjed igjen, en interessert fyr vil aldri si det.
| +1 |
denne jenta har perfekte lepper og utrolig vakre grønne øyne, wow.
| +1 |
ettertenksom gjennomtenkt
| +1 |
..... For eksempel hadde eksen min en ekskjæreste som bare ikke ville gå bort. Hun hadde vært venn med ham i flere år, så jeg gjorde mitt beste for å avskrive det hele og ikke kreve at hun skulle bryte kontakten med ham ... \ .... Jeg begynte å pakke sammen posene mine fordi jeg var så lei av alt den. Hun spurte meg om jeg ville at hun bare skulle legge ned FB-kontoen sin (det var et kontinuerlig problem) og jeg sa til henne at jeg ikke ville ha det, men jeg ville at hun skulle innse hvor skadelig hennes samhandling med denne fyren og andre var for vår forhold ... / ... Hun bestemte seg for å legge ned FB-kontoen sin og kuttet kontakten med fyren. Hun var veldig lurvete av alt dette, nektet tydeligvis å avbryte kontakten med ham og vi endte opp med å skilles.
| +1 |
Gah. Vel, han er bøyd på det, så han vil sannsynligvis gjøre det, og alt du sier vil sannsynligvis få ham til å tro at du ikke tenker noen fremtid. haha Min bf og jeg spøker med å få tatoveringer i ... uhhh ... visse flekker som markerer territorium, men det ville ALDRI skje. Det er rent en komplett og total vits.
| +1 |
Hei Kevin! Tja, jeg valgte feil tid for å kausjonere av at LOL JBF hennes bare dukket opp.
| +1 |
~
| +1 |
Jeg er virkelig et ansikt til ansikt en person. ingen creepos behag.
| +1 |
Opprinnelig postet av FreeMe