Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Ski |
Sist sett: |
7 dager siden i 12:14 |
I dag: |
01:37 |
Incall/Outcall: |
Outcall |
Snakk: |
Engelsk, Fransk |
Tjenester: |
Flere skudd på mål,Lett kyssing,Intimbarbering,Full service,Sæd i munnen,Dekket blåsejobb,Fransk kyssing,Fingersex
|
Piercinger: |
Nei |
Tatoo: |
Nei |
Sikker leilighet: |
Ja |
Drikke levert: |
Nei |
Om Meg
Hallo fellas Jeg heter Farizade cuuum la meg massere pikken din med fitta musklene mine eller la meg suge u til u cuuuum ring meg 404 -
Personal info & Bio
Høyde: |
193 cm / 6'4'' |
Vekt: |
61 kg |
Alder: |
21 yrs |
Favoritt sitat: |
"Buzzin ute i dub-b, med mine high end GUIDS rockin black bannies ... det er bare meg, L til tha P, drep det på dette slaget, forårsaker ima killah på gatene .. har drept det siden dagen jeg var unnfanget, bEEEETCh-- ima PIMP "- ja, de kaller meg den hvite kanye BTW, viser seg at whiteboi kan FLOWWWW, chye. hva som er middelmådig er ubrukelig. og. Det er bedre å bli hatet for den du er, så elsket for det du ikke er. |
Nasjonalitet: |
Georgian |
Preferanser: |
Wanting sex contacts |
Bryst: |
B |
Undertøy: |
Modis |
Parfymer: |
Hubert Maes Creations |
Orientering: |
Rett |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
90 eur |
|
1 time |
250 eur |
|
Plus time |
130 eur |
|
12 timer |
700 eur |
|
24 timer |
|
|
Jeg er 22 år brennende latin elsker sensuell og lidenskapelig musikk til klær og komps. Jeg er en kul, morsom fyr som ser etter varme, lystløse kvinner som leter etter det samme hvis du er opptatt av det.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Jeg er interessert i å møte en kvinne for å starte et vennskap som vil føre til et seriøst forhold. En kvinne som vil være min beste venn, fortrolige, følgesvenn, partner, mann, far og de beste.
| +1 |
Du har et poeng der. Kan ikke være uenig i det.
| +1 |
Hvis hun fortalte deg at hun elsket deg før dere to begynte å date, så er det bra. Bare husk dette, forholdene forblir ikke de samme, de forandrer seg. Relasjoner bringer andre ting underveis. Du må jobbe med det, du kan ikke bare begynne å date noen og si at du er glad i dem. Du må lære om den andre personen, og de lærer om deg. Du må vise din sanne personlighet for dem og ikke noe som passer deres stil. Lykke til.
| +1 |
Det er en flott skjorte!
| +1 |
Tidenes beste dame. Perfekt rumpe, perfekt service, perfekt holdning. Takk habibti for den salige tiden og for forståelsen av mine fantasier