Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Mysen |
Sist sett: |
1 dag siden i 22:34 |
3 dager siden: |
16:31 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Snakk: |
Norsk, Engelsk, Svenska |
Tjenester: |
Dominance Light,Lift and Carry,Sandwich,Russian,Blowjob uten kondom svelge,Shemale Maxxx,Bedava Porn,Outdoor Sex,Pinoy Ass,Swinger fester,Spanking (motta),Lengste orgasme |
Piercinger: |
Ja |
Privat område: |
Barbert |
Parkering: |
Ja |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Drikke levert: |
Nei |
Om Meg
Jeg er bifil
Jeg er 170 meter høy og har et langt blondt hår og
vakkert blått øye.
Jeg er en stilig dame, veldig vennlig og elsker å møte nye mennesker.Jeg er
åpent sinn og leter alltid etter moro. Jeg elsker jobben min, har ingen angrer, jeg er positiv person,
alltid med et smil i ansiktet, uansett går det.
Selv om tingene ikke alltid er bra
, oppfører jeg meg profesjonelt, og jeg lar ikke kundene mine føle seg ukomfortable . Hallo,
Jeg heter Tiudora im fra Russland
Jeg har fått nok erfaring til å gjøre kundene mine glade og
fornøyde.
Jeg tilbyr ikke forhastede tjenester, jeg respekterer alle kundene mine
og gi dem alltid god tid.
Personal info & Bio
Høyde: |
191 cm |
Vekt: |
56 kg |
Alder: |
24 yrs |
Hobby: |
gamle lastebiler |
Nasjonalitet: |
Peruanske |
Preferanser: |
Search horny people |
Bryst: |
Lagre (C) |
Øyenfarge: |
grønn |
Parfymer: |
Xyrena |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
90 eur |
|
1 time |
270 eur |
|
Plus time |
|
|
12 timer |
600 eur |
|
24 timer |
|
|
Vi er et par vi liker å snakke, vi er veldig ekstremt vi elsker sterk sex. Sunn shemale som tar vare på seg sunn mat, øvelser og ingen avhengighet ja kanskje bare en, men sunn i tillegg gir glede;).
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Jeg er ikke sjenert og mangler heller ikke sosiale ferdigheter. (Bare hardt møtende gals som er min type og liker meg).
| +1 |
Søt fcl :)
| +1 |
Jeg er en åpen bok. Still meg spørsmål, så svarer jeg gjerne.
| +1 |
Mange plakater til denne tråden kalte OP-sjalu for å være bekymret for at GF-en hans skulle dra til villaen sammen med venninnen og 2 singler. De sa at ikke det å være flink med denne villa-turen ville drive GF bort. Nå som vi vet sannheten, at dette var en planlagt romantisk tur av vennen for å jukse til mannen sin med sin kjæreste, med at din GF ble brakt med til elskerens enslige venn, vet vi at OP hadde rett til å stille spørsmål, og å være bekymret. Likevel, i stedet for å erkjenne at de tok feil om denne saken, er mange av de samme menneskene med det igjen med det samme, og oppfører seg ikke sjalu og kontrollerer oksen. Stopp det allerede. OP spilte det perfekt ved å ignorere feil råd og gi uttrykk for bekymringene.
| +1 |
Jeg fant henne på Massage Republic. Jeg kunne ikke tro de tingene hun kunne gjøre med fitta hennes på pikken min.Hun knullet meg 100% tørr. Jeg hadde ingen sæd igjen i ballene mine. Jeg vil være sikker på en hel natts økt. Gutta utmerket !!!
| +1 |
Hvordan nærmer jeg meg ting fra en manns synspunkt?
| +1 |
IBT-lepper
| +1 |
Søt kjole.
| +1 |
Det er kanskje like enkelt som å kunne se innover og fortelle seg selv "denne personen er ikke den for meg, hun samsvarer ikke med verdiene mine", det er ikke noe galt med det og gjør henne ikke til en dårlig person enten.
| +1 |
Hva??
| +1 |
En nydelig brunette i en veldig herlig bikinibadedrakt med en flott kropp!
| +1 |
Og med hensyn til jomfruelighet, kan jeg ikke klandre hvordan du har det. Men det jeg legger merke til er at når det gjelder kvinner. Hvis de liker personen nok. De fleste andre egenskaper vil de overse. som inkluderer jomfruelighet.
| +1 |
Akkurat, jeg ser situasjonen på samme måte. Høres veldig lyssky ut for meg som om han hadde ekstra tid fri, han kunne ha brukt den w / deg eller i det minste prøvd å invitere deg med på turen. Min bf og jeg har gått ut i omtrent 1/2 år og han ga beskjed om at han skulle være utenom byen før han dro.