Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Åmot/Geithus |
Sist sett: |
I går i 18:50 |
I går: |
00:39 |
Incall/Outcall: |
Incall & Outcall |
Snakk: |
Norsk, Engelsk, Fransk |
Tjenester: |
tråkk,Muntlig (motta),Blowjob uten kondom,Face,Fetish,Jeans Domination
|
Piercinger: |
Nei |
Privat område: |
Barbert |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Om Meg
Din tilfredshet og lykke er alltid min prioritet.Sexy blonde mamma for å være på jakt etter diskret moro med andre sexy damer, jeg elsker å erte og behage likeminded attraktive kvinner super unge jenter eller mer modne og sofistikerte damer. International Escort Model. Jeg er litt sjenert, men veldig vennlig. Jeg elsker alle aspekter av det jeg gjør, og passer spesielt på hver eneste gentleman jeg møter. Jeg er en diskret følgesvenn som velger å imøtekomme et lite antall herrer som verdsetter skjønn og foretrekker kvalitet fremfor kvantitet. Du vil bli hyggelig overrasket over min nåde og skjønnhet. Jeg er en sofistikert, ung dame med en utgående personlighet. Jeg bryr meg dypt om kundene mine, og jeg gir alt under hvert møte! Jeg sørger for at vår tid sammen skal være av ekte erotikk. Jeg vil gjerne utforske dere alle festjenter, profesjonelle kvinner, kjedelig bli hjemme mødre la meg vet om du har lyst til å ha noe moro, jeg er veldig høflig og fikk skjegg og har mindre erfaring med sex.
Personal info & Bio
Høyde: |
189 cm / 6'2'' |
Vekt: |
43 kg / 95 lbs |
Alder: |
20 yrs |
Hobby: |
spille hockey, basketball og trene |
Nasjonalitet: |
Australian |
Preferanser: |
Casual sex and massage |
Bryst: |
du vil like mine pupper |
Undertøy: |
Lauma Lingerie |
Parfymer: |
Velvet & Sweet Pea's Purrfumery |
Orientering: |
Rett |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
80 eur |
200 eur
|
1 time |
230 eur |
390 eur + Outcall reisegebyr (Taxi) |
Plus time |
|
180 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
600 eur |
|
24 timer |
1100 eur |
|
Jeg blir super våt bare å vite at jeg er på kamera og virkelig gleder meg. Jeg er åpen for å prøve nye ting, også fetisjer. Kan ha duo med en mann også. Jeg trives med partneren min, og slutter ikke før jeg blir bedt om det. Jeg er veldig vokal, liker å onanere og bruke leker, jeg er også bifil.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
den fyren ser homofil ut
| +1 |
Righty er for søt :)
| +1 |
Jeg er sikker på at hun er bortskjemt råtten ...
| +1 |
sjekk ut disse bena O_O
| +1 |
Dude er tydeligvis en vits. Dan Pat = Danica Patrick. Sannsynligvis bare heter det fordi det ser ut som henne eller noe jeg antar.
| +1 |
Spør du virkelig dette?
| +1 |
Tilbakemeldingsforespørsler blir foreløpig ikke tatt eller innfridd. Hvis jeg legger igjen tilbakemeldinger til deg, skyldes det at du nesten har blitt blokkert fra å laste opp.
| +1 |
Uten at samfunnet samsvarer med mange verdier ungdom / skjønnhet som studier har vist at midtlivskrisen hos menn for det meste sees hos menn som har partnere i samme eller lignende alder som dem. Midtlivskrisen er faktisk en reaksjon på hennes aldring, og det viser til og med atferd å erstatte henne for en yngre modell.
| +1 |
alltid rom i mappen for en annen
| +1 |
Det er nok den ene tingen som satte meg til side fra andre gutter. Jeg er kanskje ikke på det stedet jeg vil være akkurat nå i praktisk termer, men jeg befaler respekt fordi jeg ikke er "under gjennomsnittet" på noen måte, og fordi jeg ikke ser på meg selv slik lenger, svarer folk deretter meg og med respekt for prestasjonene mine og måten jeg bærer meg selv på, uavhengig av hva jeg har foregått. Jeg vet også generelt hvordan jeg skal svare positivt på hva som helst i livet mitt.
| +1 |
1. 7. 5. Men de er alle fantastiske. Plukke en for hennes vakre tannregulering smil!
| +1 |
Og jeg tror at angsten din er et tegn på en dypere frykt, problem, kanskje for å mislykkes eller bli dumpet, forlate, etc. Se kanskje en terapeut om dette før du skyver henne bort.
| +1 |
42 år gammel skilsmisse d med to tenåringsgutter Christian Baptist går til kirken regelmessig.
| +1 |
Utdannet, profesjonell, ikke-røyker, attraktiv, søker dame som er åpen for å ha et pågående privat vennskap å prate med, samtale og mye voksen moro. Jeg leter ikke etter en gang tynn.